Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: перший вікенд листопада 2023

5 листопада переможниця Бостонського марафону Геллен Обірі додала титул переможниці Нью-Йоркського марафону до свого списку нагород, перемігши з часом 2:27:23. Другою стала Летесенбет Гідей (2:27:29), третьою — минулорічна переможниця Шерон Локеді (2:27:33). Ефіопець Тамірат Тола здобув перемогу серед чоловіків з рекордом дистанції 2:04:58. Він переміг колишнього переможця марафону з Кенії Альберта Коріра, який був другим (2:06:57), а ефіопець Шура Кітата став третім з часом 2:07:11.

За день до Нью-Йоркського марафону Морган Бідлскомб очолив чемпіонат США з бігу на 5 кілометрів у Нью-Йорку з результатом 13:44. Енні Роденфелз виграла жіночу гонку з результатом 15:22.

На відкритому Чемпіонаті Польщі з шосейної гонки на 5 км перемогли Патрик Козловський (14:19) і Сабіна Ярзабек (16:23).

Переможцями шосейної гонки на 100 км в польському Ярантуві стали Артур Буйновський (7:41:04) і Марзена Пекельна (9:28:28).

Балев Йіхунле з Ефіопії виграв Сеульський марафон з часом 2:07:12. Переможницею жіночої гонки стала Лім Є-Лін з часом 2:34:46.

На Стамбульського марафоні Пануел Мкунго виграв чоловічу гонку за 2:10:35. У жінок Беатріс Чепту перемогла з часом 2:27:09.

На марафоні в Порту перемогли Еммануель Кембой з Кенії (2:14:14) і Теджіту Сіюм з Ефіопії (2:32:05).

На марафоні в Турині переможцями стали ефіопець Сендеку Алелгн Амогне (2:09:46) і кенійка Дорін Чероп (2:31:30).

На марафоні Ніцца-Канни перемогли кенієць Джафет Косгей (2:14:37) та Ірен Джеробен (2:41:17).

Іспанець Чакіб Лачгар переміг на чемпіонаті світу з бігу на 50 км в Індії з результатом 2:48:20. Кращою серед жінок стала Карла Молінаро з Великої Британії з часом 3:18:23.

В Австралії на олімпійській дистанції триатлону Noosa Triathlon Хейден Вайлд встановив новий рекорд дистанції (1:41:56). Ешлі Джентл здобула свою десяту перемогу та виграла свій дев’ятий титул поспіль.

На Кубку України зі спортивної ходьби в Мукачево відбувся залік в олімпійській естафеті 4х10 км. Команда Івана Банзерука та Ганни Шевчук випередила команду Сергія Світличного та Людмили Оляновської з рахунком 2:49:25,4 проти 2:50:16,6.