Skip to main content
Competitions

Новини спорту: останній вікенд 2023 року

Останній день року пройшов в атмосфері запеклої конкуренції серед легкоатлетів світового рівня. Чемпіонка світу з кросу, кенійка Беатріс Чебет, побила світовий рекорд на дистанції 5 км на змаганнях Курса-дельс-Нассос, що відбувся у Барселоні. Її результат — 14:13. Власниця тепер уже колишнього світового рекорду, Еджгаєху Тайє з Ефіопії, прийшла другою (14:21). У чоловічій гонці переможцем став громадянин Швейцарії родом з Південного Судану Домінік Лобалу із часом 13:12.

У Римі, в забігу We Run Rome 10K, перемогу здобула славнозвісна українська спортсменка Софія Яремчук, фінішувавши з часом 33:39. У 2022 році Яремчук вже брала золото на цій дистанції з результатом 33:37. У чоловічому забігу перше місце посів Паскуале Сельвароло (29:11).

Колишня світова рекордсменка у напівмарафоні Абабель Йешанег виграла мадридський забіг Сан-Сільвестр-Вальєкана на 10 км (30:30). Серед чоловіків найкращим став Беріху Арегаві з Ефіопії (27:15).

Неймовірне досягнення Надії Баттоклетті на гонці BOClassic. Спортсменка стала першою з 1988 року італійкою, що перемогла на дистанції  5 км. Чемпіон світу з напівмарафону Сабастьян Саве виграв чоловічу дистанцію на 10 км за 28:00. Чемпіон Європи з бігу на 10 км Єманеберган Кріппа поступився лише на три секунди — 28:03.

Бельгієць Ісаак Кімелі вп’яте за свою кар’єру виграв німецький Silvesterlauf у Трірі на дистанції 8 км з часом 22:29. Ліза Румс виграла жіночу дистанцію на 5 км за 15:29. Титулована Геза-Фелічітас Краузе, яка зараз на шляху повернення у великий спорт, стала сьомою із часом 16:02.

Чемпіонка Європи в приміщенні на 3000 метрів Ганна Кляйн виграла Bietigheimer Silvesterlauf на дистанції 10,75 км з результатом 35:07. Переможцем у чоловічій гонці став Сімон Бох із часом 30:54.

На забігу Silvesterlauf Werl-Soest у Німеччині Лаура Хоттенротт стала переможницею на дистанції 15 кілометрів, встановивши рекорд з часом 49:31 і вчетверте здобула перемогу у цьому забігу. У чоловічій категорії переможцем став Тім Вагнер, який фінішував з результатом 45:35.

В забігу San Silvestre International 15K бронзова медалістка чемпіонату світу з півмарафону Катрін Амананголе здобула перемогу із часом 49:54. У чоловічому забігу перемогу здобув Тімоті Кіплагат, переможець Роттердамського марафону, із часом 44:52.

Срібна призерка чемпіонату Європи U20 з бігу на 5000 м Кіра Вайс виграла Silvesterlauf Sandharlanden з рекордом Німеччини на 10 км (32:19). Вайс також посіла третє місце в загальному заліку.

Останні результати спортивних змагань

Анонс найближчих змагань

• 05-06.01 2nd AK Track and Field Weekend Meeting Relay Series
  • 06.01 67° Campaccio-International Cross Country
  • 06-07.01 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні “Різдвяні старти”