Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: третій вікенд травня 2024 року

Третій вікенд травня відзначився значними спортивними перемогами. Тріумфатором марафону став Давіті Харазішвілі з Грузії (2:21:46). Серед жінок лідирувала Яана Страндвал з Фінляндії з часом 2:55:08. Кенійські бігуни Самвел Маілу (60:21) та Джуді Кембой (67:13) стали бронзовими призерами Ризького напівмарафону.

Кенійський дует переміг на марафоні у Лансі в чоловічій та жіночій категоріях. Вінсент Роно з часом 2:09:22 посів перше місце серед чоловіків. Раель Кіара подолала дистанцію за 2:28:49 та стала чемпіонкою серед жінок.

Ацеде Байса з Ефіопії, відома своїми перемогами на Бостонському та Чиказькому марафонах, перемогла на Лімському марафоні (2:24:46). Це найкращий результат Байси з 2012 року. У чоловічому забігу перше місце посів кенієць Домінік Леттінг, який подолав дистанцію за 2:11:48.

У напівмарафоні в Карлових Варах лідирувала Тереза Грохова з часом 72:26. У чоловічому забігу переміг нідерландський бігун Халід Чукуд (64:01).

Швейцарія перемогла в обох категоріях на Гран-прі фон Берна з бігу на 10 миль. Фабʼєн Шлумпф лідирувала серед жінок з часом 54:31, а Домінік Лобалу виграв чоловічий забіг з результатом 47:05. Чинні чемпіони світу з марафону Віктор Кіплангат з Уганди та Тадессе Абрахам з Ефіопії також брали участь у цій гонці. Кіплангат посів четверте місце з часом 48:47, а Абрахам сьоме (50:01).

18 травня у Словенії, в місті Раденці, кенійки Шейла Чебет (2:38:10) і Ндіва Саконг (2:20:21) перемогли на Марафоні трьох сердець серед жінок. Кенійські бігуни домінували й на напівмарафонській дистанції. Валентин Джебет з часом 76:41 посів перше місце серед чоловіків, а Гілларі Кімайо з результатом 65:39 стала чемпіонкою серед жінок. Анна Фінк (77:42) і Прімож Кобе (66:28) здобули національні титули Словенії.

Емі Грін (16:43) і Кіран Келлі (14:30) стали чемпіонами Ірландії на 5 км на змаганнях, які відбулися в Дубліні, і отримали національні титули Ірландії.