Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: четвертий вікенд травня 2024 року

Четвертий вікенд травня запам’ятається низкою значних спортивних досягнень.

26 травня в Манчестері ефіопський бігун Готитом Гебресласе здобув перемогу на Great Manchester Run та подолав дистанцію за 30:32. Це стало його першим тріумфом на цьому забігу, а також першим для ефіопців з 2018 року, коли перемогла Тірунеш Дібаба. Друге місце з результатом 31:02 посів британець Каллі Текері, а бронзова медаль дісталася чинній чемпіонці світу Амане Берісо, яка фінішувала за 31:13. У чоловічому забігу першість здобув кенієць Вінсент Нгетіч (27:25). Третє місце посів бронзовий призер Олімпійських ігор у марафоні Башир Абді з результатом 27:46. Переможець Токійського марафону Бенсон Кіпруто фінішував девʼятим з часом 28:17.

Магдаліна Масаї з Кенії посіла перше місце на Ланьчжоуському марафоні (2:24:46). У чоловічому забігу лідирував Афеверк Месфін з Ефіопії (2:10:23).

Алекс Кібет з Кенії здобув перемогу на 20-кілометровій дистанції в рамках змагань у Брюсселі та подолав дистанцію за 59:57. Чемпіон Європи з марафону 2018 року Коен Наерт з Бельгії посів четверте місце з результатом 60:31. Серед жінок перемогла бельгійська спортсменка Софі Харді  (70:56).

Переможець Дубайського марафону Аддісу Гобена і Тігіст Деджене  посіли перше місце у Великому Ефіопському бігу в Аддіс-Абебі.

Колишній чемпіон світу U20 на 5000 метрів Едвард Закайо (29:31) та Гледіс Квамбока (33:05) з Кенії перемогли на 10-кілометровій дистанції Okpekpe, яка проходила по складній горбистій трасі.

Бенджамін Фланаган здобув канадський титул на дистанції 10 кілометрів і встановив новий національний рекорд з результатом 28:09. Малінді Елмор виграла жіночий чемпіонат з часом 32:50, випередивши торішню переможницю Наталію Водак, яка фінішувала з результатом 33:21.